UPDATE: Din cele 810 persoane participante, 402 au fost selectate pentru interviu sau proba de lucru.Peste 700 de locuri de muncă, în diverse domenii de activitate, au fost oferite de către angajatorii din judeţul Olt la Bursa Locurilor de Muncă, eveniment organizat vineri, 17 mai, în Slatina şi în Caracal. Interesul pentru oferta angajatorilor a fost unul ridicat, foarte multe persoane fiind interesate să-şi găsească un loc de muncă. Salariul, dar şi condiţiile de muncă, oferite de unii angajatori, i-a nemulţumit pe cei care sperau să-şi găsească o slujbă.