Sport

2019-08-13, 12:32:25

CSM Slatina va întâlni, în prima deplasare, o nou-promovată. Programul complet al turului Ligii a III-a

Nou-promovată, CSM Slatina va lua startul Ligii a III-a în faţa propriilor suporteri. Sporting Roşiori, formaţie care a retrogradat, dar care a fost reprimită în eşalonul al treilea pe un loc rămas vacant ca urmare a retragerii celor de la CSM Târgu Mureş, va fi adversara grupării pregătită de Mihai Ianovschi la primul meci oficial în eşalonul al treilea. În prima deplasare, gruparea slătineană va întâlni tot o nou-promovată, formaţia doljeană Tractorul Cetate.

Programul complet al turului

Etapa I – 23/24 august 

ACS SR Municipal Braşov - Progresul Spartac

FC Pucioasa - CSM Alexandria 

CS Blejoi - AFC Astra 2

Vediţa Coloneşti - Tractorul Cetate

CSM Slatina - Sporting Roşiori

Flacăra Moreni - Olimpic Cetate Râşnov

FC Voluntari 2 - Unirea Bascov

Universitatea Craiova 2 - CS Baloteşti


Etapa a II-a – 30/31 august 

Progresul Spartac - CS Baloteşti

Unirea Bascov - Universitatea Craiova 2

Olimpic Cetate Râşnov - FC Voluntari 2

Sporting Roşiori - Flacăra Moreni

Tractorul Cetate - CSM Slatina

AFC Astra 2 - Vediţa Coloneşti

CSM Alexandria - CS Blejoi

ACS SR Municipal Braşov - FC Pucioasa


Etapa a III-a  6/7 septembrie 2019

FC Pucioasa - Progresul Spartac

CS Blejoi - ACS SR Municipal Braşov

Vediţa Coloneşti - CSM Alexandria

CSM Slatina - AFC Astra 2

Flacăra Moreni - Tractorul Cetate

FC Voluntari 2 - Sporting Roşiori

Universitatea Craiova 2 - Olimpic Cetate Râşnov

CS Baloteşti - Unirea Bascov


Etapa a IV-a – 13/14 septembrie 2019

Progresul Spartac - Unirea Bascov

Olimpic Cetate Râşnov - CS Baloteşti

Sporting Roşiori - Universitatea Craiova 2

Tractorul Cetate - FC Voluntari 2

AFC Astra 2 - Flacăra Moreni

CSM Alexandria - CSM Slatina

ACS SR Municipal Braşov - Vediţa Coloneşti

FC Pucioasa - CS Blejoi


Etapa a V-a – 20/21 septembrie 2019

CS Blejoi - Progresul Spartac

Vediţa Coloneşti - FC Pucioasa

CSM Slatina - ACS SR Municipal Braşov

Flacăra Moreni - CSM Alexandria

FC Voluntari 2 - AFC Astra 2

Universitatea Craiova 2 - Tractorul Cetate

CS Baloteşti - Sporting Roşiori

Unirea Bascov - Olimpic Cetate Râşnov


Etapa a VI-a – 27/ 28 septembrie 

Progresul Spartac - Olimpic Cetate Râşnov

Sporting Roşiori - Unirea Bascov

Tractorul Cetate - CS Baloteşti

AFC Astra 2 - Universitatea Craiova 2

CSM Alexandria - FC Voluntari 2

ACS SR Municipal Braşov - Flacăra Moreni

FC Pucioasa - CSM Slatina

CS Blejoi - Vediţa Coloneşti


Etapa a VII –a 4/5 octombrie 

Vediţa Coloneşti - Progresul Spartac

CSM Slatina - CS Blejoi

Flacăra Moreni - FC Pucioasa

FC Voluntari 2 - ACS SR Municipal Braşov

Universitatea Craiova 2 - CSM Alexandria

CS Baloteşti - AFC Astra 2

Unirea Bascov - Tractorul Cetate

Olimpic Cetate Râşnov - Sporting Roşiori


Etapa a VIII-a -  11/12 octombrie 

Progresul Spartac - Sporting Roşiori

Tractorul Cetate - Olimpic Cetate Râşnov

AFC Astra 2 - Unirea Bascov

CSM Alexandria - CS Baloteşti

ACS SR Municipal Braşov - Universitatea Craiova 2

FC Pucioasa - FC Voluntari 2

CS Blejoi - Flacăra Moreni

Vediţa Coloneşti - CSM Slatina


Etapa a IX-a – 18/19 octombrie 

CSM Slatina - Progresul Spartac

Flacăra Moreni - Vediţa Coloneşti

FC Voluntari 2 - CS Blejoi

Universitatea Craiova 2 - FC Pucioasa

CS Baloteşti - ACS SR Municipal Braşov

Unirea Bascov - CSM Alexandria

Olimpic Cetate Râşnov - AFC Astra 2

Sporting Roşiori - Tractorul Cetate


Etapa a X-a – 25/26 octombrie 

Progresul Spartac - Tractorul Cetate

AFC Astra 2 - Sporting Roşiori

CSM Alexandria - Olimpic Cetate Râşnov

ACS SR Municipal Braşov - Unirea Bascov

FC Pucioasa - CS Baloteşti

CS Blejoi - Universitatea Craiova 2

Vediţa Coloneşti - FC Voluntari 2

CSM Slatina - Flacăra Moreni


Etapa a XI-a – 1/2 noiembrie 

Flacăra Moreni - Progresul Spartac

FC Voluntari 2 - CSM Slatina

Universitatea Craiova 2 - Vediţa Coloneşti

CS Baloteşti - CS Blejoi

Unirea Bascov - FC Pucioasa

Olimpic Cetate Râşnov - ACS SR Municipal Braşov

Sporting Roşiori - CSM Alexandria

Tractorul Cetate - AFC Astra 2


Etapa a XII-a – 8/9 noiembrie 

Progresul Spartac - AFC Astra 2

CSM Alexandria - Tractorul Cetate

ACS SR Municipal Braşov - Sporting Roşiori

FC Pucioasa - Olimpic Cetate Râşnov

CS Blejoi - Unirea Bascov

Vediţa Coloneşti - CS Baloteşti

CSM Slatina - Universitatea Craiova 2

Flacăra Moreni - FC Voluntari 2


Etapa a XIII-a – 15/16 noiembrie 

FC Voluntari 2 - Progresul Spartac

Universitatea Craiova 2 - Flacăra Moreni

CS Baloteşti - CSM Slatina

Unirea Bascov - Vediţa Coloneşti

Olimpic Cetate Râşnov - CS Blejoi

Sporting Roşiori - FC Pucioasa

Tractorul Cetate - ACS SR Municipal Braşov

AFC Astra 2 - CSM Alexandria


Etapa a XIV-a – 22/23 noiembrie 

Progresul Spartac - CSM Alexandria

ACS SR Municipal Braşov - AFC Astra 2

FC Pucioasa - Tractorul Cetate

CS Blejoi - Sporting Roşiori

Vediţa Coloneşti - Olimpic Cetate Râşnov

CSM Slatina - Unirea Bascov

Flacăra Moreni - CS Baloteşti

FC Voluntari 2 - Universitatea Craiova 2


Etapa a 15-a – 29/30 noiembrie 

Universitatea Craiova 2 - Progresul Spartac

CS Baloteşti - FC Voluntari 2

Unirea Bascov - Flacăra Moreni

Olimpic Cetate Râşnov - CSM Slatina

Sporting Roşiori - Vediţa Coloneşti

Tractorul Cetate - CS Blejoi

AFC Astra 2 - FC Pucioasa

CSM Alexandria - ACS SR Municipal Braşov


Comentarii

Redacţia

2019-08-13 12:32:25

Conținutul website-ului www.gazetanoua.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea Gazeta Nouă. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa office@gazetanoua.ro

loading...