Etapa a X-a
Seria I
Voinţa Jitaru - a stat
Voinicii Tufeni - Avântul Oporelu 6-1
Dîrjovul Valea Mare - Recolta Chiţeasca 3-2
Recolta Movileni - Recolta Şerbăneşti 0-3
AS Bircii - Vediţa Coloneşti 4-0
Valea Oltului Ipoteşti - a stat
Recolta Bălteni - Unirea Turia 1-4
Viitorul Perieţi - Inter Brebeni 0-1
Clasament
1. Dîrjovul Valea Mare 9 7 1 1 38-9 22
2. Valea Oltului Ipoteşti 8 7 1 0 23-9 22
3. Voinţa Jitaru 8 6 0 2 31-19 18
4. Voinicii Tufeni 9 5 2 2 28-14 17
5. Avântul Oporelu 8 5 0 3 30-18 15
6. AS Bircii 8 5 0 3 21-16 15
7. Inter Brebeni 10 4 3 3 22-23 15
8. Recolta Chiţeasca 8 4 1 3 24-20 13
9. Recolta Şerbăneşti 8 3 3 2 16-18 12
10. Unirea Turia 10 4 0 6 17-24 12
11. Recolta Bălteni 9 2 0 7 13-29 6
12. Vediţa Coloneşti 8 1 1 6 13-33 4
13. Viitorul Perieţi 9 1 0 8 13-37 3
14. Recolta Movileni 8 0 0 8 5-25 0
Seria a II-a
Unirea Piatra Sat - Ceramica Oboga 0-3
FC Bîrza - Haiducii Iancu Jianu 2-1
Victoria Dobrun - Viitorul Leoteşti 0-2
AS Morunglav - Atletico Dranovăţu 2-2
Unirea Pîrşcoveni - AS Voineasa 3-0
Branco Brâncoveni - Rapid Piatra Olt 3-0
Clasament
1. FC Bîrza 10 8 1 1 30-9 25
2. Viitorul Leoteşti 10 6 3 1 26-13 21
3. Victoria Dobrun 10 6 1 3 33-15 19
4. Haiducii Iancu Jianu 10 5 4 1 31-18 19
5. Ceramica Oboga 10 6 1 3 23-17 19
6. Unirea Pîrşcoveni 10 5 1 4 20-21 16
7. Atletico Dranovăţu 10 4 2 4 18-22 14
8. Branco Brâncoveni 10 4 1 5 19-20 13
9. AS Voineasa 10 4 1 5 26-34 13
10. AS Morunglav 10 3 1 6 22-30 10
11. Unirea Piatra Sat 10 0 2 8 9-30 2
12. Rapid Piatra Olt 10 0 0 10 5-33 0
Seria a III-a
Vedea Văleni - a stat
Columna Traian - Şoimii Deveselu 1-2
Viitorul Vlădila - Unirea Stoeneşti 1-0
Olteţul Fălcoiu - Şoimii Drăghiceni (amânat)
Clasament
1. Şoimii Drăghiceni 7 5 2 0 28-7 17
2. Viitorul Vlădila 9 5 2 2 44-25 17
3. Şoimii Deveselu 9 5 0 4 17-35 15
4. Columna Traian 8 4 0 4 18-15 12
5. Olteţul Fălcoiu 8 3 1 4 18-21 10
6. Unirea Stoeneşti 9 3 1 5 25-30 10
7. Vedea Văleni 8 1 0 7 16-33 3
Seria a IV-a
Recolta Grojdibodu - Viitorul Orlea 5-1
CN Vădastra - a stat
AS Vădăstriţa - Victoria Ianca 4-3
Unirea Brastavăţu-Cruşov - Recolta Urzica 2-3
Gloria Vişina - Oltul Tia Mare 4-2
Corabia 2020 - Oltul Giuvărăşti 4-3
Clasament
1. CN Vădastra 9 8 0 1 34-15 24
2. Gloria Vişina 9 6 3 0 39-11 21
3. Oltul Giuvărăşti 9 5 1 3 28-22 16
4. Recolta Urzica 9 5 0 4 39-25 15
5. AS Vădăstriţa 10 5 0 5 31-49 15
6. Corabia 2020 9 4 2 3 22-16 14
7. Recolta Grojdibodu 9 4 1 4 25-25 13
8. Oltul Tia Mare 8 3 1 4 21-17 10
9. Victoria Ianca 8 2 1 5 17-21 7
10. Unirea Brastavăţu-Cruşov 9 1 1 7 11-32 4
11. Viitorul Orlea 9 0 2 7 10-44 2