Etapa a XI-a
Seria I
Inter Brebeni - a stat
Unirea Turia - Viitorul Perieţi 3-1
Recolta Bălteni - a stat
Vediţa Coloneşti - Valea Oltului Ipoteşti 0-3
Recolta Şerbăneşti - AS Bircii 3-0
Recolta Chiţeasca - Recolta Movileni 3-0
Avântul Oporelu - Dîrjovul Valea Mare 2-2
Voinţa Jitaru - Voinicii Tufeni 2-2
Clasament
1. Valea Oltului Ipoteşti 9 8 1 0 26-9 25
2. Dîrjovul Valea Mare 10 7 2 1 40-11 23
3. Voinţa Jitaru 9 6 1 2 33-21 19
4. Voinicii Tufeni 10 5 3 2 30-16 18
5. Avântul Oporelu 9 5 1 3 32-20 16
6. Recolta Chiţeasca 9 5 1 3 27-20 16
7. AS Bircii 9 5 0 4 21-19 15
8. Inter Brebeni 10 4 3 3 22-23 15
9. Unirea Turia 11 5 0 6 20-25 15
10. Recolta Şerbăneşti 9 3 3 3 16-21 12
11. Recolta Bălteni 9 2 0 7 13-29 6
12. Vediţa Coloneşti 9 1 1 7 13-36 4
13. Viitorul Perieţi 10 1 0 9 14-40 3
14. Recolta Movileni 9 0 0 9 5-28 0
Seria a II-a
Rapid Piatra Olt - Unirea Piatra Sat 0-3
AS Voineasa - Branco Brâncoveni 0-3
Atletico Dranovăţu - Unirea Pîrşcoveni 2-3
Viitorul Leoteşti - AS Morunglav amânat
Haiducii Iancu Jianu - Victoria Dobrun 0-2
Ceramica Oboga - FC Bîrza 2-0
Clasament
1. FC Bîrza 11 8 1 2 30-11 25
2. Victoria Dobrun 11 7 1 3 35-15 22
3. Ceramica Oboga 11 7 1 3 25-17 22
4. Viitorul Leoteşti 10 6 3 1 26-13 21
5. Haiducii Iancu Jianu 11 5 4 2 31-20 19
6. Unirea Pîrşcoveni 11 6 1 4 23-23 19
7. Branco Brâncoveni 11 5 1 5 22-20 16
8. Atletico Dranovăţu 11 4 2 5 20-25 14
9. AS Voineasa 11 4 1 6 26-37 13
10. AS Morunglav 10 3 1 6 22-30 10
11. Unirea Piatra Sat 11 1 2 8 12-30 5
12. Rapid Piatra Olt 11 0 0 11 5-36 0
Seria a III-a
Olteţul Fălcoiu - a stat
Şoimii Drăghiceni - Viitorul Vlădila 3-0
Unirea Stoeneşti - Columna Traian 0-5
Şoimii Deveselu - Vedea Văleni 5-3
Clasament
1. Şoimii Draghiceni 8 6 2 0 31-7 20
2. Şoimii Deveselu 10 6 0 4 22-38 18
3. Viitorul Vlădila 10 5 2 3 44-28 17
4. Columna Traian 9 5 0 4 23-15 15
5. Olteţul Fălcoiu 8 3 1 4 18-21 10
6. Unirea Stoeneşti 10 3 1 6 25-35 10
7. Vedea Văleani 9 1 0 8 19-38 3
Seria a IV-a
Oltul Giuvărăşti - Recolta Grojdibodu 3-0
Oltul Tia Mare - Corabia 2020 amânat
Recolta Urzica - Gloria Vişina 1-4
Victoria Ianca - Unirea Brastavăţu - Cruşov 3-0
AS Vădăstriţa - a stat
Viitorul Orlea - CN Vădastra 3-5
Clasament
1. CN Vădastra 10 9 0 1 39-18 27
2. Gloria Vişina 10 7 3 0 43-12 24
3. Oltul Giuvărăşti 10 6 1 3 31-22 19
4. Recolta Urzica 10 5 0 5 40-29 15
5. AS Vădăstriţa 10 5 0 5 31-49 15
6. Corabia 2020 9 4 2 3 22-16 14
7. Recolta Grojdibodu 10 4 1 5 25-28 13
8. Oltul Tia Mare 8 3 1 4 21-17 10
9. Victoria Ianca 9 3 1 5 20-21 10
10. Unirea Brastavăţu-Cruşov 10 1 1 8 11-35 4
11. Viitorul Orlea 10 0 2 8 13-49 2