LiveSCORE/ CSM Slatina-CS Mioveni

Oprit în minutul 15, la scorul 0-0, din cauza ninsorii abundente, meciul CSM Slatina-CS Mioveni se reia astăzi, de la ora 13.00, de la momentul întreruperii. Jocul va putea fi urmărit şi pe canalul de YouTube al grupării slătinene.

Final de meci

Min. 89: 0-1. Ocazie imensă pentru Slatina. Vasile Gheorghe șutează din 10 metri, în portar

Min. 81:  0-1. Mioveni deschide scorul prin Rădescu, care înscrie  cu un șut de la 20 de metri

Min. 46: Se reia meciul de la scorul de 0-0. Fără schimbări în cele două echipe

Min. 45: 0-0. Cele 30 de minute jucate nu au adus deschiderea scorului pe Stadionul 1 Mai. Oaspeții au avut o ocazie notabilă, însă Grecu a fost la post și a reținut un șut din interiorul careului al lui Adrian Mar, în minutul 30

S-a reluat meciul, din minutul 15, scor 0-0

CSM Slatina: Grecu, Toma Bodri, Cristian Preda, Marian Manea, Alin Pisăru, Vasile Gheorghe (cpt.), Dorin Toma, David Oprescu, Rogoveanu, Necșulescu, Marian Vlada.

Rezervați: Velcu, Iana, Cotigă, Demici, Popescu, Radu, Ceapă, Doman, Stoica.

Antrenor: Dinu Todoran.

CS Mioveni: Iustin Popescu, Dorinel Oancea, Robert Gheorghe (cpt.), Alexandru Iacob, Adrian Mar, Daniel Toma, Andrei Panait, Ionut Rădescu, Daniel Șerbănică, Blănaru, Bogdan Rusu.

Rezervați: Ducan, Cristea, Vereș Szilard, Coșereanu, Isfan, Coman, Ivan, David Massaro, Alexandrescu

Antrenor: Alexandru Pelici.