Seria I
Recolta Şerbăneşti - Viitorul Crîmpoia 4-5
AS Bircii - a stat
Inter Brebeni - Unirea Bărăşti 0-3
Vointa Teslui - Vasile Ban Cungrea 2-3
Recolta Movileni - Recolta Chiţeasca 0-3
Avântul Oporelu - Voinţa Jitaru 2-1
Voinţa Mărgineni - Dîrjovul Valea Mare 4-1
Recolta Bălteni - Voinţa Schitu 2-1
Clasament
1. Recolta Bălteni 12 11 0 1 40-10 33
2. Avântul Oporelu 12 9 1 2 37-22 28
3. Unirea Bărăşti 13 8 1 4 39-25 25
4. Voinţa Schitu 12 7 2 3 32-14 23
5. Recolta Şerbăneşti 12 7 0 5 29-22 21
6. Recolta Chiţeasca 11 6 2 3 21-14 20
7. Voinţa Mărgineni 12 6 0 6 42-33 18
8. Inter Brebeni 12 5 1 6 27-32 16
9. Voinţa Jitaru 11 5 0 6 25-22 15
10. Viitorul Crîmpoia 12 5 0 7 33-39 15
11. Vasile Ban Cungrea 13 4 1 8 22-42 13
12. AS Bircii 12 4 0 8 21-30 12
13. Recolta Movileni 12 4 0 8 17-31 12
14. Dîrjovul Valea Mare 12 3 2 7 29-38 11
15. Voinţa Teslui 12 1 0 11 18-58 3
Seria a II-a
AS Voineasa - a stat
Academica Balş - Ceramica Oboga 4-3
FC Bîrza - Gloria Bistriţa 3-0
Branco Brîncoveni - Unirea Pîrşcoveni 4-2
Rapid Piatra Olt - Unirea Piatra Sat 2-0
Oltul Slătioara - Ştiinţa Găvăneşti 6-1
Progresul Găneasa - AS Morunglav 4-2
Viitorul Leoteşti - Victoria Dobrun 2-2
AS Iancu Jianu - Sporting Milcov 5-1
Clasament
1. Academica Bals 13 9 2 2 42-20 29
2. FC Birza 13 9 1 3 46-15 28
3. Ceramica Oboga 12 9 1 2 41-20 28
4. Oltul Slătioara 12 8 0 4 49-29 24
5. Viitorul Leoteşti 12 7 2 3 33-16 23
6. Unirea Pîrşcoveni 12 7 1 4 33-21 22
7. Victoria Dobrun 13 6 3 4 23-23 21
8. AS Voineasa 12 6 2 4 31-20 20
9. Branco Brîncoveni 12 6 1 5 28-44 19
10. Progresul Găneasa 12 5 2 5 27-28 17
11. AS Iancu Jianu 12 5 1 6 31-22 16
12. Ştiinţa Găvăneşti 12 4 2 6 24-31 14
13. Sporting Milcov 13 2 6 5 24-31 12
14. AS Morunglav 12 3 0 9 28-51 9
15. Rapid Piatra Olt 12 2 1 9 14-50 7
16. Gloria Bistriţa 12 2 0 10 17-44 6
17. Unirea Piatra Sat 12 1 1 10 17-43 4
Seria a III-a
Olimpia Rotunda - Olteţul Fălcoiu 0-3
Viitorul Vlădila - V.O. Ipoteşti 0-3
Valea Oltului Cilieni - Ştiinţa Cioflanu 3-2
Unirea Stoeneşti - a stat
Victoria Cezieni - Unirea Radomireşti 3-0
Columna Traian - a stat
Prog. Dobrosloveni - Sportul Sprîncenata 3-2
Clasament
1. Ştiinţa Cioflanu 11 8 1 2 35-14 25
2. Victoria Cezieni 11 8 0 3 40-16 24
3. Unirea Radomireşti 11 7 3 1 32-14 24
4. Valea Oltului Ipoteşti 11 7 1 3 26-18 22
5. Olteţul Fălcoiu 11 6 2 3 28-12 20
6. Olimpia Rotunda 11 6 1 4 35-21 19
7. Valea Oltului Cilieni 11 5 2 4 28-27 17
8. Columna Traian 11 4 1 6 31-36 13
9. Unirea Stoeneşti 11 3 2 6 29-34 11
10. Sportul Sprîncenata 11 2 2 7 13-40 8
11. Progresul Dobrosloveni 11 1 1 9 18-50 4
12. Viitorul Vlădila 11 1 0 10 17-50 3
Seria a IV-a
Dunărea Corabia - Juv.Gura Padinii 2-1
Viitorul Orlea - Cristalul Cruşov 1-6
Oltul Giuvărăşti - Recolta Urzica 3-0
Înainte Tia Mare - a stat
Victoria Ianca - Oltul Izbiceni 7-0
Gloria Vişina - CN Vădastra 3-0
AS Vădăstriţa - a stat
Clasament
1. Înainte Tia Mare 9 6 2 1 37-14 20
2. Victoria Ianca 9 6 1 2 43-15 19
3. Oltul Izbiceni 10 6 0 4 37-28 18
4. Gloria Vişina 10 5 3 2 20-13 18
5. Oltul Giuvărăşti 9 6 0 3 28-30 18
6. Recolta Urzica 9 5 1 3 25-15 16
7. Dunărea Corabia 9 5 0 4 29-22 15
8. Viitorul Orlea 9 3 1 5 16-26 10
9. AS Vădăstriţa 9 3 0 6 20-30 9
10. Cristalul Cruşov 10 3 0 7 19-35 9
11. Juventus Gura Padinii 11 2 2 7 11-36 8
12. CN Vădastra 10 1 2 7 14-35 5