Seria I
AS Bircii - Voinţa Mărgineni 4-2
Unirea Bărăşti - Recolta Bălteni 5-3
Vasile Ban Cungrea - Dârjovul Valea Mare 2-3
Recolta Chiţeasca - Voinţa Jitaru
Voinţa Teslui - a stat
Recolta Şerbăneşti - Recolta Movileni 4-2
Viitorul Crîmpoia - Avântul Oporelu 0-3
Voinţa Schitu - Inter Brebeni 3-0
Clasament
1. Recolta Bălteni 7 6 0 1 26-7 18
2. Voinţa Schitu 8 5 2 1 20-6 17
3. Avântul Oporelu 7 5 1 1 23-14 16
4. Unirea Bărăşti 8 5 1 2 24-17 16
5. Recolta Şerbăneşti 8 5 0 3 15-11 15
6. Recolta Chiţeasca 6 4 1 1 11-5 13
7. Inter Brebeni 8 4 1 3 18-16 13
8. Dîrjovul Valea Mare 7 3 1 3 22-21 10
9. Voinţa Mărgineni 7 3 0 4 28-23 9
10. Voinţa Jitaru 6 3 0 3 16-13 9
11. Viitorul Crîmpoia 8 3 0 5 21-26 9
12. Recolta Movileni 7 2 0 5 12-19 6
13. AS Bircii 8 2 0 6 10-20 6
14. Vasile Ban Cungrea 8 1 1 6 9-28 4
15. Voinţa Teslui 7 0 0 7 10-39 0
Seria a II-a
Progresul Găneasa - a stat
Viitorul Leoteşti - Oltul Slătioara 3-0
AS Iancu Jianu - Rapid Piatra Olt 7-0
Sporting Milcov - Branco Brîncoveni 1-1
Victoria Dobrun - FC Bîrza 0-0
AS Morunglav - Academica Balş 5-3
Ştiinţa Găvăneşti - AS Voineasa 1-1
Unirea Piatra Sat - Ceramica Oboga 1-4
Unirea Pîrşcoveni - Gloria Bistriţa 9-0
Clasament
1. Ceramica Oboga 8 6 1 1 26-14 19
2. Unirea Pîrşcoveni 7 5 1 1 22-6 16
3. FC Bîrza 8 5 1 2 26-11 16
4. Viitorul Leoteşti 8 5 1 2 26-11 16
5. Academica Balş 8 4 2 2 25-12 14
6. AS Voineasa 8 4 2 2 21-11 14
7. Victoria Dobrun 8 4 1 3 12-14 13
8. Ştiinţa Găvăneşti 7 3 2 2 18-16 11
9. AS Iancu Jianu 8 3 1 4 19-14 10
10. Sporting Milcov 8 2 4 2 14-11 10
11. Branco Brîncoveni 7 3 1 3 12-32 10
12. Oltul Slătioara 7 3 0 4 24-19 9
13. Progresul Găneasa 7 3 0 4 15-17 9
14. AS Morunglav 7 2 0 5 18-28 6
15. Gloria Bistriţa 8 2 0 6 16-29 6
16. Unirea Piatra Sat 7 1 1 5 10-24 4
17. Rapid Piatra Olt 7 0 0 7 3-38 0
Seria a III-a
Olteţul Fălcoiu - Victoria Cezieni 2-0
Columna Traian - Unirea Stoeneşti 4-3
Prog. Dobrosloveni - Valea Oltului Cilieni 3-3
Sportul Sprîncenata - Viitorul Vlădila 2-0
Olimpia Rotunda - a stat
Unirea Radomireşti - V.O. Ipoteşti 4-0
Ştiinţa Cioflanu - a stat
Clasament
1. Olimpia Rotunda 7 6 0 1 32-9 18
2. Unirea Radomireşti 6 4 2 0 17-8 14
3. Ştiinţa Cioflanu 6 4 1 1 21-8 13
4. Valea Oltului Ipoteşti 7 4 1 2 14-13 13
5. Olteţul Fălcoiu 6 3 2 1 14-6 11
6. Valea Oltului Cilieni 7 3 2 2 22-18 11
7. Victoria Cezieni 6 3 0 3 14-9 9
8. Columna Traian 7 3 0 4 14-23 9
9. Unirea Stoeneşti 8 2 1 5 20-27 7
10. Sportul Sprîncenata 6 2 0 4 5-22 6
11. Viitorul Vlădila 8 1 0 7 16-35 3
12. Progresul Dobrosloveni 6 0 1 5 8-19 1
Seria a IV-a
Juv. Gura Padinii - Gloria Vişina 1-1
Cristalul Cruşov - AS Vădăstriţa 1-2
Recolta Urzica - CN Vădastra 6-0
Înainte Tia Mare - Oltul Izbiceni 4-1
Dunărea Corabia - Oltul Giuvărăşti 2-6
Unirea Brastavăţu - a stat
Sportul Visina Nouă - Victoria Ianca 0-5
Viitorul Orlea - a stat
Clasament
1. Victoria Ianca 6 5 1 0 32-4 16
2. Înainte Tia Mare 6 5 1 0 30-5 16
3. Recolta Urzica 6 4 1 1 26-9 13
4. Gloria Vişina 7 3 4 0 17-4 13
5. Viitorul Orlea 7 4 1 2 17-14 13
6. Dunărea Corabia 8 4 0 4 28-20 12
7. Oltul Izbiceni 7 4 0 3 26-20 12
8. Oltul Giuvărăşti 7 4 0 3 18-25 12
9. AS Vădăstriţa 7 3 0 4 17-21 9
10. CN Vadastra 7 2 1 4 18-21 7
11. Juventus Gura Padinii 7 1 2 4 4-15 5
12. Unirea Brastavăţu 6 1 1 4 8-22 4
13. Cristalul Cruşov 7 1 0 6 6-29 3
14. Sportul Vişina Nouă 8 1 0 7 7-45 3