Etapa a VII-a
Seria I
Recolta Bălteni - a stat
Viitorul Perieţi - Valea Oltului Ipoteşti 0-3
Inter Brebeni - AS Bircii 5-1
Unirea Turia - Recolta Movileni 2-0
Dîrjovul Valea Mare - a stat
Vediţa Coloneşti - Voinicii Tufeni 0-4
Recolta Şerbăneşti - Voinţa Jitaru 5-3
Recolta Chiţeasca - Avântul Oporelu 5-3
Clasament
1. Valea Oltului Ipoteşti 6 6 0 0 18-5 18
2. Avântul Oporelu 6 5 0 1 28-10 15
3. Dîrjovul Valea Mare 6 4 1 1 25-6 13
4. Recolta Chiţeasca 5 4 1 0 17-9 13
5. Voinţa Jitaru 6 4 0 2 24-15 12
6. Voinicii Tufeni 6 3 1 2 19-11 10
7. AS Bircii 6 3 0 3 13-16 9
8. Unirea Turia 7 3 0 4 11-16 9
9. Inter Brebeni 7 2 2 3 15-19 8
10. Recolta Şerbăneşti 5 2 2 1 12-16 8
11. Recolta Bălteni 6 1 0 5 8-20 3
12. Viitorul Perieţi 7 1 0 6 12-34 3
13. Vediţa Coloneşti 5 0 1 3 10-21 1
14. Recolta Movileni 6 0 0 6 5-19 0
Seria a II-a
Unirea Pîrşcoveni - Unirea Piatra Sat 2-1
Branco Brîncoveni - AS Morunglav 4-3
Rapid Piatra Olt - Victoria Dobrun 0-3
AS Voineasa - FC Bîrza 2-4
Atletico Dranovăţu - Ceramica Oboga 3-0
Viitorul Leoteşti - Haiducii Iancu Jianu 4-4
Clasament
1. FC Bîrza 7 6 1 0 24-6 19
2. Haiducii Iancu Jianu 7 5 2 0 28-14 17
3. Victoria Dobrun 7 5 1 1 25-9 16
4. Viitorul Leoteşti 7 4 3 0 22-10 15
5. Ceramica Oboga 7 4 0 3 16-15 12
6. AS Voineasa 7 3 1 3 18-20 10
7. Atletico Dranovăţu 7 3 1 3 14-16 10
8. Branco Brâncoveni 7 2 1 4 10-15 7
9. Unirea Pîrşcoveni 7 2 1 4 10-19 7
10. AS Morunglav 7 2 0 5 13-22 6
11. Unirea Piatra Sat 7 0 1 6 8-23 1
12. Rapid Piatra Olt 7 0 0 7 5-24 0
Seria a III-a
Unirea Stoeneşti - a stat
Şoimii Drăghiceni - Şoimii Deveselu 9-0
Olteţul Fălcoiu - Vedea Valeni 2-0
Viitorul Vlădila - Columna Traian 5-2
Clasament
1. Şoimii Drăghiceni 6 4 2 0 23-7 14
2. Viitorul Vlădila 6 3 2 1 36-22 11
3. Columna Traian 6 3 0 3 15-12 9
4. Şoimii Deveselu 6 3 0 3 11-29 9
5. Olteţul Fălcoiu 6 2 1 3 11-12 7
6. Unirea Stoeneşti 6 2 1 3 17-22 7
7. Vedea Văleni 6 1 0 5 15-24 3
Seria a IV-a
Gloria Vişina - Recolta Grojdibodu 7-2
Corabia 2020 - Unirea Brastavăţu-Cruşov 5-0
Oltul Giuvărăşti - AS Vădăstriţa 3-0
Oltul Tia Mare - CN Vădastra 1-3
Recolta Urzica - Viitorul Orlea 14-0
Victoria Ianca - a stat
Clasament
1. CN Vădastra 7 6 0 1 24-12 18
2. Gloria Vişina 6 5 1 0 31-5 16
3. Oltul Giuvărăşti 6 4 0 2 18-15 12
4. Corabia 2020 6 3 1 2 15-8 10
5. Recolta Urzica 6 3 0 3 21-15 9
6. AS Vădăstriţa 7 3 0 4 20-31 9
7. Oltul Tia Mare 5 2 1 2 15-9 7
8. Recolta Grojdibodu 7 2 1 4 16-22 7
9. Victoria Ianca 5 1 1 3 8-10 4
10. Unirea Brastavăţu-Cruşov 6 1 1 4 9-22 4
11. Viitorul Orlea 7 0 2 5 7-35 2