Etapa a II-a, retur:
Seria I
Inter 2 Brebeni - Voinţa Mărgineni 4-0
Avântul Oporelu - Unirea Priseaca 4-0
Oltul Slătioara - Voinţa Schitu 6-2
AS Pleşoiu - Unirea Bărăşti 5-3
Voinţa Jitaru - Voinţa Verguleasa 4-2
Progresul Găneasa - Vasile Ban Cungrea 2-0
Oltul Curtişoara - AS Milcov 0-5
Clasament
1. AS Milcov 15 14 0 1 77-19 42 p
2. Progresul Găneasa 15 13 0 2 53-14 39 p
3. Vasile Ban Cungrea 15 10 1 4 43-25 31 p
4. Voinţa Schitu 15 10 0 5 49-37 30 p
5. Inter. 2 Brebeni 15 9 0 6 35-26 27 p
6. Voinţa Jitaru 15 7 3 5 36-30 24 p
7. Unirea Bărăşti 15 7 1 7 52-33 22 p
8. Avântul Oporelu 15 6 2 7 27-26 20 p
9. Oltul Slătioara 15 5 3 7 28-33 18 p
10. Oltul Curtişoara 15 5 1 9 29-54 16 p
11. AS Pleşoiu 15 5 0 10 30-64 15 p
12. Unirea Priseaca 15 3 2 10 30-49 11 p
13. Voinţa Mărgineni 15 2 3 10 20-53 9 p
14. Voinţa Verguleasa 15 0 2 13 13-59 2 p
Seria a II-a
Viitorul Leoteşti - Oltul Greci 2-1
Victoria Dobrun - Unirea Pârşcoveni2-3
Arsenal Milcov - Ceramica Oboga 3-0
FC Piatra-Olt - Speranţa Şopârliţa 3-0
Branco Brâncoveni - FC Bârza 0-1
Ştiinţa Găvăneşti - Unirea Vulpeni 7-0
Recolta 2 Stoicăneşti - Olteţul Fălcoiu 2-1
Clasament
1. Ştiinţa Găvăneşti 15 10 1 4 59-22 31 p
2. FC Bârza 15 10 1 4 38-26 31 p
3. Unirea Pârşcoveni 15 9 3 3 44-22 30 p
4. Victoria Dobrun 15 9 2 4 35-19 29 p
5. Unirea Vulpeni 15 8 3 4 30-35 27 p
6. Viitorul Leoteşti 15 8 1 6 31-24 25 p
7. Rapid Piatra-Olt 15 8 1 6 30-23 25 p
8. Ceramica Oboga 15 6 3 6 30-22 21 p
9. Branco Brâncoveni 15 6 1 8 23-34 19 p
10. Arsenal Milcov 15 6 0 9 24-34 18 p
11. Oltul Greci 15 5 2 8 30-35 17 p
12. Olteţul Fălcoiu 15 4 3 8 34-36 15 p
13. Speranţa Şopârliţa 15 4 1 10 15-37 13 p
14. Recolta 2 Stoicăneşti 15 1 0 14 8- 62 3 p
Seria a III-a
Spicul Mărunţei - Speranţa Redea 3-1
FC Mihăieşti - Sportul Berindei 1-1
Voinţa Băbiciu - Unirea Radomireşti 1-0
Victoria Cezieni - Dacia Gostavăţu 3-0
Ştiinţa 2 Dăneasa - Viitorul Vlădila 1-0
Şoimii Drăchiceni - Oltul Scărişoara 7-0
Valea Oltului Cilieni – Progresul Fărcaşele 1-2
Clasament
1. Voinţa Băbiciu 15 11 0 4 48-21 33 p
2. Dacia Gostavăţu 15 10 0 5 53-27 30 p
3. Victoria Cezieni 15 8 4 3 49-32 28 p
4. Progresul Fărcaşele 15 9 1 5 41-31 28 p
5. Viitorul Vlădila 15 8 3 4 44-26 27 p
6. Şoimii Drăghiceni 15 8 2 5 58-43 26 p
7. Spicul Mărunţei 15 8 2 5 45-36 26 p
8. Ştiinţa 2 Dăneasa 15 7 2 6 27-29 23 p
9. Valea Oltului Cilieni 15 6 3 6 39-39 21 p
10. FC Mihăieşti 15 6 3 6 43-47 21 p
11. Sportul Berindei 15 4 2 9 31-45 14 p
12. Speranţa Redea 15 3 3 9 24-49 12 p
13. Unirea Radomireşti 15 3 1 11 31-56 10 p
14. Oltul Scărişoara 15 1 0 14 17-69 3 p
Seria a IV-a
Unirea Brastavăţu - Înainte Tia Mare 2-4
Unirea Ursa - Victoria Ianca 2-2
Juventus Gura Padinii - Viitorul Orlea 3-2
Oltul Giuvărăşti - Voinţa St. Cel Mare 3-1
CN Vădastra - Recolta Grojdibodu 5-2
Oltul Izbiceni - Cristalul Cruşov 4-2
Clasament
1. Înainte Tia Mare 13 9 3 1 45-23 30 p
2. CN Vădastra 13 9 0 4 51-26 27 p
3. Juventus Gura Padinii 13 7 3 3 44-26 24 p
4. Oltul Giuvărăşti 13 7 1 5 39-36 22 p
5. Unirea Ursa 13 6 2 5 40-32 20 p
6. Oltul Izbiceni 13 6 2 5 26-22 20 p
7. Victoria Ianca 13 6 2 5 27-27 20 p
8. Viitorul Orlea 13 6 1 6 27-31 19 p
9. Recolta Grojdibodu 13 5 3 5 46-28 18 p
10. Cristalul Cruşov 13 5 1 7 28-42 16 p
11. Voinţa Ştefan C.Mare 13 2 2 9 21-38 8 p
12. Unirea Brastavăţu 13 0 0 13 17-80 0 p