Seria I
Etapa a XXVI- a
Avântul Oporelu - Voinţa Mărgineni 3-0
Viitorul Perieţi - Voinţa Jitaru 0-3
Voinţa Teslui - Recolta Chiţeasca 4-3
Progresul Corbu - Vasile Ban Cungrea 0-3
Recolta Bălteni - Unirea Bărăşti 3-2
Dârjovul Valea Mare - AS Bircii 3-0
Clasament
1. Avântul Oporelu 21 20 1 0 79-19 61
2. Unirea Bărăşti 21 17 0 4 82-31 51
3. Voinţa Mărgineni 21 13 3 5 58-38 42
4. Recolta Bălteni 21 12 1 8 77-48 37
5. Recolta Chiţeasca 21 6 7 8 44-54 25
6. Voinţa Jitaru 21 7 4 10 41-59 25
7. Vasile Ban Cungrea 21 7 2 12 53-63 23
8. Dîrjovul Valea Mare 21 7 2 12 47-55 23
9. Voinţa Teslui 21 7 0 14 44-79 21
10. Viitorul Perieţi 11 5 1 5 20-24 16
11. AS Bircii 21 3 6 12 44-78 15
12. Progresul Corbu 21 3 1 17 26-67 10
Seria a II-a
Etapa a XXVIII-a
Viitorul Osica de Jos - Rapid Piatra Olt 3-0
AS Iancu Jianu - Unirea Pîrşcoveni 4-2
FC Bîrza - a stat
Branco Brîncoveni - Gloria Bistriţa 1-2
Olteţul Fălcoiu - Ceramica Oboga 0-3
AS Voineasa - Oltul Slătioara 5-3
Unirea Piatra Sat - Viitorul Leoteşti 0-3
Victoria Dobrun - Progresul Găneasa 2-1
Clasament
1. AS Voineasa 26 18 3 5 122-39 57
2. Viitorul Leoteşti 26 18 3 5 78-42 57
3. Ceramica Oboga 26 17 5 4 107-36 56
4. Unirea Pîrşcoveni 26 16 3 7 80-39 51
5. FC Bîrza 26 16 3 7 75-53 51
6. AS Iancu Jianu 26 16 2 8 65-42 50
7. Viitorul Osica De Jos 26 12 2 12 60-44 38
8. Victoria Dobrun 26 11 4 11 40-53 37
9. Gloria Bistriţa 26 10 6 10 54-57 36
10. Unirea Piatra Sat 26 8 7 11 39-61 31
11. Oltul Slătioara 26 9 3 14 58-80 30
12. Progresul Găneasa 26 8 5 13 60-77 29
13. Olteţul Fălcoiu 27 6 2 19 45-82 20
14. Branco Brâncoveni 27 5 3 19 35-80 18
15. Rapid Piatra Olt 26 0 1 25 22-155 1
Seria a III-a
Etapa a XII-a
Recolta Şerbăneşti - Sporting Milcov 2-2
Spicul Mărunţei - Ştiinţa Cioflanu 3-0
Unirea Radomireşti - Valea Oltului Ipoteşti 3-5
Viitorul Crîmpoia - Recolta Movileni 6-0
Voinţa Schitu - Voinicii Tufeni 3-0
Inter Brebeni - Recolta Stoicăneşti 3-0
Clasament
1. Valea Oltului Ipoteşti 22 18 3 1 102-39 57
2. Voinţa Schitu 22 16 2 4 75-21 50
3. Unirea Radomireşti 22 16 1 5 75-55 49
4. Recolta Şerbăneşti 22 11 3 8 56-47 36
5. Inter Brebeni 22 10 3 9 54-55 33
6. Spicul Mărunţei 22 9 2 11 74-73 29
7. Voinicii Tufeni 22 8 2 12 55-69 26
8. Sporting Milcov 22 8 2 12 45-58 26
9. Ştiinţa Cioflanu 22 7 1 14 49-59 22
10. Recolta Stoicăneşti 22 6 3 13 37-49 21
11. Viitorul Crîmpoia 22 6 2 14 59-111 20
12. Recolta Movileni 22 5 0 17 38-83 15
Seria a IV-a
Etapa a XVIII-a
Columna Traian - a stat
Sportul Sprîncenata - Progresul Dobrosloveni 0-3
Victoria Cezieni - Olimpia Rotunda 5-0
Unirea Stoeneşti - Valea Oltului Cilieni 3-3
Viitorul Vlădila - Dacia Gostavăţu 9-1
Clasament
1. Victoria Cezieni 16 14 1 1 63-21 43
2. Valea Oltului Cilieni 16 9 3 4 58-30 30
3. Columna Traian 16 9 3 4 41-24 30
4. Dacia Gostavăţu 16 8 3 5 33-34 27
5. Progresul Dobrosloveni 16 5 5 6 38-49 20
6. Viitorul Vlădila 16 5 4 7 37-36 19
7. Olimpia Rotunda 16 5 1 10 37-55 16
8. Unirea Stoeneşti 16 3 5 8 32-44 14
9. Sportul Sprîncenata 16 0 3 13 11-57 3
Seria a V-a
Etapa a XXVIII-a
Oltul Giuvărăşti - Juventus Gura Padinii 3-0
Cristalul Cruşov - Viitorul Orlea 4-1
Gloria Vişina - a stat
Victoria Ianca - CN Vădastra 3-3
Recolta Urzica - AS Vădăstriţa 5-2
Oltul Izbiceni - Unirea Brastavăţu 16-0
Dunărea Corabia - Sportul Vişina Nouă 8-0
Înainte Tia Mare - Recolta Grojdibodu 2-2
Clasament
1. Oltul Izbiceni 24 21 1 2 130-24 64
2. Înainte Tia Mare 25 18 1 6 75-41 55
3. Dunarea Corabia 25 16 3 6 71-43 51
4. Recolta Grojdibodu 26 16 1 9 103-64 49
5. Recolta Urzica 27 14 1 12 100-65 43
6. CN Vădastra 26 13 2 11 73-76 41
7. Victoria Ianca 27 12 2 13 78-80 38
8. Gloria Vişina 26 11 2 13 71-76 35
9. Cristalul Cruşov 26 10 4 12 69-78 34
10. Viitorul Orlea 26 10 4 12 59-74 34
11. Unirea Brastavăţu 26 10 1 15 71-113 31
12. Oltul Giuvărăşti 26 9 2 15 64-93 29
13. Sportul Vişina Nouă 26 7 4 15 46-91 25
14. AS Vădăstriţa 26 7 2 17 58-91 23
15. Juventus Gura Padinii 26 4 2 20 23-82 14