FOTO. CSM Slatina a remizat, 2-2, în amicalul cu Unirea Bascov

CSM Slatina a remizat, scor 2-2, în meciul amical disputat, pe teren propriu, în compania celor de la Unirea Bascov. Golurile grupării slătinene au fost marcate de Cătălin Doman şi Cătălin Grigore.

Echipa de fotbal CSM Slatina a continuat seria meciurilor de verificare cu un joc în compania celor de la Unirea Bascov. Jocul disputat pe Stadionul „1 Mai” s-a încheiat cu o remiză, scor 2-2. Golurile grupării slătinene au fost marcate de Cătălin Doman şi Cătălin Grigore.

Banca tehnică a echipei slătinene a utilizat, şi în această partidă, formule diferite de joc în cele două reprize.

CSM Slatina va întâlni, în următoarea partidă de pregătire, CS Universitatea II. Meciul este programat marţi, 2 august.

CSM Slatina (prima repriză): Preduţ, Stan, Sălcianu, Manea, Dinu, Cincă, Cătălin Grigore, Dorin Toma, David Oprescu, Cătălin Doman, Rareş Deta, Alexandru Popovici.

CSM Slatina: (a doua repriză): Simion Velcu, Gavrilaş, Cristi Preda, Bărbuţi, Pisăru, Grigore, Popescu, Constantin Radu, Necşulescu, Enache, Neicu.